Arpa NanoTech

FENIX NTM a FENIX NTA je inovativní materiál pro interiérový design vytvořený firmou Arpa Industriale. Vyrábí se v procesu tepelné laminace při vysokém tlaku a s přihlédnutím k jedinečným vlastnostem je možné použít ho na vertikální i horizontální plochy. Jádro FENIX NTM je skladbou stejné jako u HPL. Chybí však dekorativní papír! Vnější plášť FENIX NTM byl vyvinut s použitím nanotechnologie a jeho dekor vzniká díky nejnovější generaci pryskyřic vyvinutých v laboratořích Arpa Industriale.


Použití

FENIX NTM ™ je použitelný v interiéru v širokém rozsahu:
Kuchyňský nábytek, Bytový Nábytek, Koupelnový nábytek, Komerční nábytek, Nábytek kancelářský, Nemocniční nábytek, Hotelový nábytek / recepce, Nábytková dvířka, Nástěnné panely / obklady, Kuchyňské desky, Stolní desky, Tabulky, Interiérové dveře, Posuvné dveře
Vlastnosti

Odolnost vůči poškrábání a oděru, Vylepšené antibakteriální vlastnosti, Povrch vhodný pro přímý styk s potravinami, Jednoduchá denní péče, Odolnost vůči plísním, Antistatický povrch, Povrch hydrofobní – voděodolný, Rozměrová stabilita i při vysokých teplotách, Odolnost proti nárazu, Stálobarevnost při dopadu slunečních paprsků, Vynikající intenzita a hloubka barev, Odolnost při vysokých teplotách, Odolnost proti oděru, Vysoká odolnost vůči kyselým rozpouštědlům a úklidovým prostředkům, Materiál samonosný (pro 10 mm a 12 mm desky)

Zobrazen 1. – 36. z 43 výsledků

1 2
Kontakty